Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
INTER-site ua.jpg




«Натхненні мрією, відповідальні за майбутнє»

підготовка українсько-литовської команди молодих соціальних підприємців – поширювачів європейських цінностей серед ділової молоді

 

Мета проекту полягає у тому, щоб у бікультурному українсько-литовському середовищі мотивувати молодих підприємців та литовців до спільної громадянської активності через залучення до соціального підприємництва, через яке розповсюджуватимуться європейські цінності спільноті бізнес-молоді. Актуальність проекту зумовлюється тим, що Україна і Литва суттєво відстають від розвинутих країн Європи за кількістю офіційно зареєстрованих соціальних підприємців і тому потребують нарощення підприємницького потенціалу молоді. Продовженням проекту планується реалізація інших проектів за тематикою соціального підприємництва та розвитку роботи Бізнес-Інкуботору НГУ та Центру соціального підприємництва Вільнюського технічного університету.

IMG_9858(1).jpg IMG_9749(1).jpg

 

Завдання проекту

  • Створити дружнє середовище для англомовного спілкування та сформувати бікульутрну команду майбутніх соціальних підприємців-однодумців.
  • Обмінятися фактами, кейсами, досвідом, умовами та особливостями підприємництва в Україні та Литві для виявлення спільних можливостей для кооперації.
  • З’ясувати відмінності від звичайного бізнесу та базові принципи соціального підпримництва.
  • Ознайомитися з кращими світовими практиками соціального підприємництва.
  • Збагнути сутність та важливість основних соціальних європейських цінностей та зрозуміти, як їх інтегрувати у соціальне підприємництво
  • Скласти профіль молодого соціального підприємця-поширювача європейських цінностей серед ділової молоді.
  • Мультикультуралізм та соціальна інклюзія: кейс біженців та внутрішньо переміщених осіб для вивчення сучасної соціально-економічної проблематики Європи та місця у ній соціального підприємництва.
  • Опанувати основи дивергентного, конвергентного та критичного мислення і навчитися його застосовувати у соціальному підприємництві.
  • Переглянути та оновити власний арсенал методів розробки проектів соціального підприємництва.
  • Ознайомитися з можливостями фандрайзингу для отримання донорських ресурсів для соціального підприємництва.
IMG_5071(1).jpeg

b7e92737b14f1ad61968336f3b67b6ca(1).jpg


Контактна персона Марина Пашкевич pashkevych.m.s@nmu.one





Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2025 Інформація про сайт